A kolozsvári Brassai Sámuel líceum egykori diákjai

Képek iskolánkról:
Főalbum Tablók Kicsengetési kártyák Aranykönyv Kordokumentumok Sportolóink Médiavisszhang Események Kitüntetések 50. Brassai-hét
2011 XII.B kézilabda
Véleményem 1
1969 Elődöntő Sajgó Ferenc
Véleményem
1969 Döntő Sajgó Ferenc
Véleményem
1969 Sajgó Ferenc
Véleményem
1969 Sajgó Ferenc
Fotók: Horváth László
Véleményem
1969 Ökölvívó Országos ifi bajnokok edzőjükkel Douda Jenővel
Sajgó Ferenc és Petean Gheorghe
Véleményem
2008 tanár-diák mérkőzés
Schuller Hajnal, Miklós Márta, Szász Enikő, Magdolna Vremir Merza, Dina Kósa, Peter Rozália és Péter Rozi
Véleményem 1 1
1999 XI. A osztály – kézilabda
Véleményem
1999 X. D osztály – kosárlabda
Nagy Kinga, Enci Thompson, Bardos Lajos, Erika Torok és Bernadett Baja
Véleményem
1999 XI. B osztály – kosárlabda
Solyom Sandor, Kereszturi Csaba és Derner Szilard
Véleményem
1999 X. A osztály – kosárlabda
Bogdan Zsolt, Fekete Csaba, Marton Aron, Levy Mezei és Mate Akos
Véleményem
1999 XII. B osztály – fotbal
Rigo Zsolt, Derner Szilard, Lupas Eduard, Szilagyi Zsolt, Zsolt és Apaczai Zsolt, Szabolcs Kiss
Véleményem
1999 a suli csapat
Moldovan Alexandru, Moldovan Sandor, Vincze Laszlo, Marton Aron, Dorner Peter, Szabo Attila, Rácz Norbert Zsolt, Derner Szilard, Solyom Sandor, Levy Mezei, Csepin Ferencz, Bogdan Zsolt és Lorant Ferent
Véleményem
1999 tanár-diák mérkőzés
Orsolya Dudás, Kovats Ildiko, Bardos Lajos, Dina Kósa és Kiss Tünde
Véleményem
2000 X. C osztály – fotbal
Racz Zalan, Varga Robert, Tasnadi Szabolcs, Csaba Gyulai, Atti Borzasi, Szakacs Andor és Ifj Kékedy-Nagy László
Véleményem
2000 XII. B osztály – Fotbal
Kereszturi Csaba, csepin ferenc, Király Csaba, Derner Szilard, Szabolcs Janosi, Laszlo BLacy és Norbert Racz
Véleményem
2000 XII. C osztály – kézilabda
Osztályfőnök: Kun Béla tanáornatanár– Paniti-teleky Orsolya-reka, Kati Petric és Magdolna Vremir Merza
Véleményem
2000 XII. A osztály – kézilabda
Annamaria Botar, Orban Era, Melinda Pasztor, Kovesdy Lilla, Lorincz Renata és Andrea Jobbagy
Véleményem
2000 XII.B osztály –kézilabda
Derner Szilard, Kereszturi Csaba, Solyom Sandor és Király Csaba
Véleményem
2000 XI. A osztály – kézilabda
Máté Ákos, Levy Mezei, Marton Aron és Fekete Csaba
Véleményem
2000 XII. C osztály – kosárlabda
Elemér Lukács, Mezei Amália, Dénes Réka, Magdolna Vremir Merza, Kati Petric, Katona Kinga és Katona Kinga
Véleményem
2000 XI. D osztály – kosárlabda
Elemér Lukács, Bernadett Baja, Enci Thompson, Réka Dobri és Nagy Kinga
Véleményem
2000 XI. A osztály – kosárlabda,
Elemér Lukács, Fekete Csaba, Levy Mezei, Marton Aron és Máté Ákos
Véleményem
2000 XII. B osztály – kosárlabda
Szabolcs Janosi, Derner Szilard, Derner Szilárd, csepin ferenc, Norbert Racz, Király Csaba és Laszlo BLacy
Véleményem